Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Zodiac - Beran - 20g

Skladem
Kód: 508
129 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Optimistický, dobrodružný a pyšný, vyžaduje neuvěřitelné úsilí, aby zpomalil dynamiku těch, kteří se narodili ve znamení velryby. Stejně jako jejich zvířecí jmenovec jde svobodná temperamentní velryba, kam chce, kdy chce. Jsou překvapivě rychlé, silné a dokonce hlasité. Největší z nich nemají žádné přirozené predátory, protože nikdo nemůže čelit čistému množství velikosti a síly, které je vlastní tomuto znamení.

   Naštěstí se velryby nesoustředí na využití své síly k ovládnutí světa. Ti, kdo se narodili pod tímto mocným znamením, se spíše zajímají o to, aby jejich vlastní cesta byla nejlepší, než by se měli starat o to, kam jdou všichni ostatní. Jsou to jedineční, hrdí a agresivní poutníci s velkými osobnostmi, které v životě nejen riskují, ale myslí si, že jim nemůže nic zabránit. A mají pravdu. Nejen že je to velmi silné znamení, je to také velmi šťastné znamení.

    Slyšíte závan větru a tenký pronikavý zvuk z hlubin moře? To k Vám, Berani, připlouvá mocná velryba v roli moudrého duchovního spojence. Ambice, plány a stálý pohyb podpoří za předpokladu, že již velmi uváženě zvládáte rozdělení svých citů, duchovního poznání a touhy jít slepě proti zdi. S lehkostí, jakou se pohybuje majestátní velryba, je pružnost pohybu duše i těla, nikoliv myšlenek, které netrpělivě těkají jako blikající hvězdy.

   Neklidná mysl sděluje, že vše, co činí, je správné bez ohledu na dopady svého tvrdého prosazování. Když sebevědomá pýcha vede stále kupředu a netrpělivost je živnou půdou, mohou v zápalu honby za ideály pálit mosty většinou z důvodu přitakávání osob, které je jako silné jedince zneužili v jejich dobrotě ke svým plánům.

   Vidět své plody práce srdcem, nikoliv materiálním světem, je probuzená síla pravé jednoty, která se neslučuje v záplavě sebechvály či omylů v přebírání cizích vědomostí místo svého poctivého přístupu.

   Mít zkušenost s pohonem vlastního srdce je krásný pohyb vpřed, jaký život nabízí. Průvodce může pomoci zklidnit silný proud, ve kterém se nikdo neztratí, ale probudí silné a pozitivní vlastnosti ukrytých darů jedinečnosti, a které mohou přijít v napojení s podporou proudící vůně v klidném rozjímání.