Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Benzoe Sumatra - 20g

Skladem
Kód: 820
189 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   V Indonésii se stále v některých oblastech zachovávají přísné rituály, které se předávají dalším pokolením. Je zde mnoho náboženství a z toho pramení i zvyky a různorodost prováděných ceremonií. Naleznete zde i praktiky tzv. černé magie, proti které se vysílají obranné rituály.

   Dochoval se i stejný způsob v předávání zpráv pro další generace, ale i volba oblečení pro ceremonie, neboť každá barva značí, k jakému účelu je člověk oblečen.

   Silné tradice slavnostních obřadů mají velký duchovní rozměr a některé obřady slouží pouze k otevření cest na vyšší stupeň vnímání. To slouží k napojení duchovního prostoru, ze kterého se přináší důležité informace nebo slouží jako prostředek se spojením předků, bytostí i bohů.

   Hojně se používá v aromaterapii, kde je smíchán s éterickými oleji na posílení energetických bodů. V olejové formě se díky jeho vlastnostem dobře mísí s kadidlem, Myrhou, Cedrovým a Santalovým dřevem.

   Velice silná kombinace nastává s Patchouli. Uklidňuje neutěšené stavy, nervovou soustavu a na poli očisty podporuje otevřené vnímání se silným působením.

   Nechte se unést sladkými a hřejivými tóny pryskyřice doplněné bohatým aroma s nádechem vanilky v obřadu podle dávných tradic.