Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Benzoe Siamská - 20g

Skladem
Kód: 817
179 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Pryskyřice známá jako Benzoin Siam se nachází v oblasti subtropického a tropického pásma na stromech Styrax Tonkinensis, který má jako jeden z mála i přednosti pro použití k obnově zalesnění například po požárech. Během tří let dorůstá již do tří metrů, přitom průměrná výška je až úctyhodných 25 metrů.

   Pryskyřice se sklízí poklepáním, když strom dosáhne věku 7 let a takto se sklízí po dobu čtyř roků, protože výdaj pryskyřice po této době slábne..

   Její další předností je užívání v moderním lékařství pro své antiseptické, inhalační, protirevmatické a hojící účinky. Vyrobené mastičky jsou dobré na zhojení ran, ale i na podrážděnou pokožku.

   Pro obřadní vykuřování je přísadou u výroby kadidel, které používají na různých kontinentech k další výrobě známých vykuřovadel včetně vonných tyčinek.

   V rituálu má příjemný teplý nádech, který se stupňuje s dřevitými tóny a sladkou smyslnou vanilkou, která volně plyne prostorem.

   V pomalém rytmu relaxace pomáhá připravit nerušené klima bez vedlejších rušivých vlivů. Při rituálech s nebesy je velmi ocenitelný společník, který podpoří nejjemnější energie s podporou uzdravení ducha.