Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Vějíř Ara Grande

Vyprodáno
Kód: 760
1 250 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Délka: 40cm

   V každé kultuře nalezneme zmínku o ptačím peří, které je opředeno posvátnou symbolikou s různými způsoby používání v obřadech. Duchovní význam všech národů popisuje ptáky a ptačí peří jako božské bytosti. Jsou důvodem k uctívání ducha, dary od bohů jako obětina bohům, symbolem svobody a podpory, poslem bohů a poslem zpráv. Dokonce i Indiáni měli symbol opeřeného Slunce a další.

   Peří se používalo jako symbol vzduchu, éteru, spiritu a nebes. Vznikly posvátné relikvie s ptačím peřím, které se užívaly při slavnostních událostech a jedna z relikvií, která se stále používá, je vějíř z ptačího peří.

   Rozhánění kouře vykuřovadla peřím, během obřadu, se využívalo dle důležitosti rituálu se znaky kultury a potřebného záměru. Svoji roli hrál i druh peří, ze kterého ptáka pocházel a využíval se i ke konkrétním ceremoniím, které je pozvedly v potřebných afirmacích s vykuřovadly a dalšími rituálními relikviemi.

   Probuďte vzdušné živly a s pomocí vějíře z per vzácné Ary a jemnými pohyby nad vykuřovadlem povolejte bytosti světla přímo z nebes k Vašemu rituálu.