Veškeré texty či pouze jejich části uvedené k produktům lze použít pouze na základě písemného souhlasu e-shopu www.dharma888.cz

Pryskyřice Aloe Kapská - 20g

Skladem
Kód: 808
92 Kč / ks
Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.02 kg

   Pod názvem Aloe Capensis jsou volně dostupné pozitivní informace o zdravotní prospěšnosti usušené pryskyřice z listů Aloe. Snad každý ví, co tato rostlina po tisíciletí umí a jak je ceněná. Co již málokdo tuší, jakým způsobem se v duchovní rovině projeví a jak nám může pomoci.

   Při vykuřování bez jasného záměru očistí svým bílým kouřem prostory od nežádoucích choroboplodných zárodků a zbytečných myšlenkových pochodů, které jsou hlavní příčinou změny těla. Účinný čistič ovzduší jako dar matky přírody.

   Při rituálním vykuřování se zaměřením pro tělo velmi dobře rezonuje s energetickými body a objasní v oblasti toku energie zjevnou neprůchodnost, díky které oznámí Vaše pocity v daném místě.

   Neposlušnou mysl v žádném případě nerespektuje a udává ji směr, který je nám přirozený - cestou vnímání intuice. V prostoru vládne přátelskou atmosférou a díky svému aroma dokáže odhalit reakce u negativních lidí i jejich postoje. Lze říci, že je to malý detektor pravdy, kterou léčivá Aloe předává.